Állásajánlat: HEAD OF PPC

Hivatkozási szám: HEADOPPC-0321

Szeretnél egy jól működő startup vállalatnál dolgozni Budapest belvárosában?

Rendelkezel legalább 3 éves tapasztalattal PPC területen?

Szívesen koordinálnád egy pár főből álló csapat munkáját?

Emellett pedig olyan ambiciózus vagy, hogy egy üzletág kiépítésében is részt vennél?

Ha magadra ismertél JELENTKEZZ, mert téged keresünk!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk a piacon 1 éve működő, digitális és online marketing ügynökség. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

HEAD OF PPC

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Google Ads és Facebook kampány stratégia alkotása és megvalósítása
  • Belső oktatások tartása
  • 2 főből álló csapat munkájának szervezése (folyamatos bővülés alatt lesz!)
  • Üzletág kialakítása
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás

Előnyt jelent:

  • Vezetői tapasztalat

Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • 3-5 éves, PPC területen szerzett tapasztalat
  • Ügynökségi oldalon szerzett tapasztalat
  • Google Analytics, Data Analysis magabiztos ismerete
  • Data Studio, Excel felhasználói szintű ismerete
  • Vezetői kompetenciák

Milyen juttatások várnak a pozícióért cserébe?

  • A vállalat méretéhez képest valóban kiemelkedő alapbér
  • Új ügyfél szerzése esetén jutalék
  • Év végi, negyedéves bónusz
  • Éves kondibérlet biztosítása
  • Rugalmas munkaidő (törzsidő: 9:30-18:00)

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, szakmai önéletrajzoddal jelentkezz rá rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület