Állásajánlat: AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK

Hivatkozási szám: TAUTENGI-0314

AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖKÖK
jelentkezését várjuk!

Partnerünk csőszerelvények, csőidomok kiváló minőségű előállításában közel 30 éve vezető gyártóként jelenik meg a nemzetközi piacon.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:
  • gépek, gépsorok PLC programjainak karbantartása, programozása, fejlesztése, dokumentálása
  • a gépek üzemeltethetősége és üzembiztos működése, a termékek minőségének fejlesztése, a termelékenység növelése és a munkabiztonság javítása, támogatása műszaki ötletekkel, javaslatokkal
  • kapcsolattartás beszállító cégekkel, karbantartó cégekkel
  • közreműködés a szerszámok és az alkatrészek megrendelésében, határidők ütemezésében, műszaki beüzemelésében
  • részvétel a szerszámok folyamatos fejlesztésében, karbantartásában és felújításában

A jelölttel szemben támasztott elvárások:
  • felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel/előny a villamosmérnöki diploma/
  • jártas vagy PLC programozásban, automatizálásban
  • az angol nyelvismereted középfokú, társalgási szintű, emellett
  • szeretnél egy igazán jó mérnöki csapattal együtt dolgozni

Amit Ügyfelünk kínál:
  • hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi cégcsoport stabil hazai vállalatánál
  • versenyképes jövedelem
  • segítőkész kollégák, családias csapat
  • szakmai és műszaki támogatás
  • komplex, kihívást jelentő feladatok
  • folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
  • Budapest