Állásajánlat: IRODAVEZETŐ / OFFICE MANAGER / Budapest

Állásajánlat: IRODAVEZETŐ / OFFICE MANAGER
Hivatkozási szám: MSTIRODA-0314

Ügyfelünk 15 éve a hazai irodabútor-piac meghatározó szereplője.
100%-ban magyar tulajdonú vállalatuk közepes és nagyméretű irodák, irodaházak belsőépítészeti tervezésével, valamint berendezésével foglalkozik.
Mindent egy kézből kínálnak: teljes körű szolgáltatásuk a tervezéstől a költöztetésen át egészen a kulcsrakész átadásig terjed. A hazai irodabútor-paletta legszélesebb kínálata érhető el náluk: partnereik között megtalálható számos vezető európai irodabútorgyár, köztük az olasz LAS Mobili S. r. l. és a Quadrifoglio S. p. A., valamint az MDD, az Uffix, az Interstuhl és a Sinetica.
Emellett kizárólagos magyarországi forgalmazója a világ egyik legnagyobb irodabútor-tervező és -gyártó vállalatának, a Teknionnak.

A piacon kivívott előkelő helyzetük biztosítja a cég folyamatos fejlődését, ezért keressük számukra azt az IRODAVEZETŐ munkatársat, aki a teljes iroda olajozott működéséért felelős lesz.

Feladatok:

  • Import fuvarszervezés,
  • Értékesítés támogatása:
  • -prezentációk (ppt) készítése
  • -árajánlat készítése
  • Az iroda működésével kapcsolatos feladatok:
  • -beszerzések lebonyolítása
  • -showroom dekoráció készítése
  • -kapcsolattartás a bérbeadóval
  • -cégautókkal kapcsolatos ügyintézés

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség,
  • Legalább 2 – 3 éves tapasztalat irodavezetésben,
  • Középszintű angol nyelvtudás előny,
  • MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • Irodabútor vagy irodai eszközök értékesítésében szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Irodavezető/Adminisztrációs vezető
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adminisztrátor/Recepciós
  • ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ: Személyi asszisztens/Titkár/Titkárnő
  • ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ: Szakmai-/Team asszisztens