Állásajánlat: BÉRSZÁMFEJTŐ / Budapest

Állásajánlat: BÉRSZÁMFEJTŐ
Hivatkozási szám: BERSZFEJ-0314

Ügyfelünk Magyarország egyik dinamikusan növekvő munkaerő kölcsönző és gyártó cége. Megújuló szervezetébe keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

BÉRSZÁMFEJTŐ

Feladatok:

  • Bérszámfejtés (kb. 1000 fő számfejtése)
  • Havi statisztikák elkészítése
  • Ki- és bejelentések kezelése
  • Bevallások-kimutatások készítése
  • Együttműködés a munkaügyi osztállyal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • TB kifizetőhelyen szerzett tapasztalat
  • Pontos, figyelmes, proaktív személyiség
  • Min. 4-5 éves bérszámfejtésben szerzett tapasztalat
  • Maxsoft-WizualBér program ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés
  • Munkaidő: 8:00 - 17:00 (rugalmasan kezelve)
  • Céges laptop és telefon

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű szakmai önéletrajzával jelentkezzen rá a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • HR / MUNKAÜGY: Bérszámfejtés/TB/Munkaügy
  • HR / MUNKAÜGY: Egyéb

Pozíciószint:

  • Beosztott