Állásajánlat: QUALITY SUPERVISOR

Hivatkozási szám: QASUPERV-0313

Sok éves minőségügyi területen megszerzett tapasztalatát szeretné kamatoztatni?
Fontos Önnek a jó munkahelyi légkör és a támogató csapat?
Szeretne felelősség teljesebb pozíciót betölteni?

Megbízónk egy multinacionális, gépjármű alkatrész beszállító és forgalmazó cég. Pátyról látják el Kelet-Európát, Dél-Európát, Oroszországot, Dél-Afrikát és a Közel-Keletet. Ha Ön is szeretne egy dinamikus csapat tagja lenni, Jelentkezzen!

QUALITY SUPERVISOR

Feladatok:
  • 6 fős quality product inspector csapat összefogása
  • Kapcsolattartása a szállítmányozó céggel és a külföldi központtal
  • Napi működési feladatok és ad hoc követelmények végrehajtásának biztosítása
  • A dokumentumok időszerű és pontos archiválása
  • Új minőségügyi munkatársak betanításánál való részvétel
  • Termék ellenőrzés
  • Riportok és statisztikák készítése

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • 3-4 éves szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Határozott fellépés
  • Kitartó, kommunikatív személyiség

Előny:
  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Amit partnercégünk kínál:
  • Versenyképes bérezés
  • Cafetéria
  • Kedvező bejárási támogatás
  • Stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan növekvő, biztos munkahely
  • Jó munkahelyi légkör, támogató csapat

Munkavégzés helye:
  • Páty