Állásajánlat: ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ (EGER)

Hivatkozási szám: ERTEKVEZ-0313

Nagykereskedelmi területen működő nagyvállalat az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Értékesítési Vezető (EGER)

Feladatok:

  • 16 – 18 fős értékesítési csapat vezetése
  • Az üzlet munkafolyamatainak operatív irányítása
  • Értékesítési célok megvalósítása
  • Magas színvonalú ügyfélkiszolgálás biztosítása
  • Értékelések, statisztikák készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség előny)
  • 3-5 éves vezetői gyakorlat kereskedelmi vagy logisztikai területen
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Kimagasló problémamegoldó és szervező képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, bejelentett, stabil jövedelem + céges mobiltelefon + egyéb juttatások
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Dinamikusan fejlődő vállalat
  • Kiszámítható és tervezhető munkaidő

Munkavégzés helye: Eger

Egyéb információk: Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!