Állásajánlat: IT HELPDESK MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MSTOHELP-0312

Partnerünk egy német tulajdonban levő cég akik magas színvonalú műszaki szolgáltatásokat nyújtanak partnereik részére az ellenőrzés, auditálás, tanúsítás területén.

Csapatukba keresünk új munkatársat

IT HELPDESK MUNKATÁRS
pozícióba.

Feladatok:
  • Számítógépek, egyéb perifériák installálása, beállítása, karbantartása, felügyelete
  • Windows rendszerek adminisztrátori szintű kezelése
  • Hálózattal kapcsolatos hibák és igények kezelése
  • Felhasználók támogatása (kb. 40 fő)
  • Hibakeresés, hibabejelentés, problémák megoldása
  • Kapcsolattartás a német anyavállalattal
  • SAP modul bevezetési projekt vezetése, koordinálása
  • Működőképes IT környezet biztosítása
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret (német anyavállalattal való kapcsolattartás miatt írásban és szóban egyaránt)
  • SAP integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Probléma megoldó és jó szervező képesség is fontos lesz, hiszen teljes körűen fogod támogatni IT oldalról a munkatársakat
Előny:
  • Felsőfokú végzettség

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil vállalati háttér
  • Izgalmas és változatos feladatkör- a vállalatot fogod teljes egészében IT oldalról támogatni
Munkavégzés helye:
  • Észak-Buda vonzáskörzete
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz magyar nyelvű szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!