Állásajánlat: ÉRTÉKESÍTÉSI ÜGYFÉLMENEDZSER

Hivatkozási szám: MSTOERTE-0312

Több éve dolgozol a felsővezetőket megcélzó, B2B értékesítés területén?
Sikered egyik titka a rendíthetetlen önbizalmad?
Szeretnél egy nemzetközi üzleti szolgáltatás-rendszer kiterjesztésének sikereiből részesülni?
Egyedülálló lehetőséget biztosítunk: az ügyfélkapcsolati munka mellett üzleti kompetenciáid fejlesztésére és dinamikus szakmai előrelépésre is esélyed lesz!

Agrárgazdaság-fejlesztésben piacvezető cégcsoport országos hálózatának bővítése céljából munkatársakat keres

ÉRTÉKESÍTÉSI ÜGYFÉLMENEDZSER
munkakörbe.
Megbízónk tízezres nagyságrendű ügyfélkapcsolattal rendelkezik, célja a partnerek versenyképességének fokozása, innovatív, az országban egyedülálló üzleti szolgáltatások biztosításával.

Főbb feladatok, elvégzendő tevékenységek:
  • Kapcsolattartás prémium ügyfelekkel, aktív ügyfélszám növelés, konkurencia nélküli területen, meghatározott ügyfélszám eléréséig
  • Üzleti kommunikáció tulajdonosokkal, felsővezetőkkel
  • Innovatív, agrárüzleti szolgáltatás-rendszer folyamatainak koordinálása, projektmenedzsmentben való részvétel
  • Az értékesítési tervek alapján kitűzött célok, mutatók elérése
  • Értékesítési terület folyamatainak naprakész ismerete, adminisztrációja, a vállalati ügyfélkezelési rendszerekben
  • Ügyfélmenedzsment feladatok (farming)
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Legalább 3 éves, értékesítési területen szerzett gyakorlat
  • Mezőgazdasági szakirányú felsőfokú végzettség
  • Pozitív, kihívások által motivált személyiség
  • Terhelhetőség, proaktivitás, pontosság
  • B kategóriás jogosítvány
A kiválasztási folyamatban előnyt jelent:
  • Agrárpiaci kapcsolatrendszer
  • Pénzügyi, üzleti szolgáltatások értékesítésében és kiszolgálásában szerzett tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Hosszú távú munkalehetőség, egy fiatalos, lendületes, eredményorientált csapatban, ahol támogatást kapsz a kiválósághoz és a folyamatos fejlődéshez
  • Tárgyalási központ hálózatra alapozott értékesítési rendszer, kevesebb utazással
  • Többirányú előrelépési lehetőség a szervezeti hierarchiában
  • Lehetőség nemzetközi munkavégzésre
  • Versenyképes juttatási csomag: tisztességes alapbér + megalapozott és elérhető célokhoz kapcsolódó teljesítménybér, folyamatos képzés, vállalati gépkocsi, e-ügykezelés munkaeszközei
A munkavégzés területe:
  • Országos, Budapest környéki központtal

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, várjuk önéletrajzát!