Állásajánlat: KISGÉP SZERVIZES MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MSTOKISG-0308

Megbízónk 1991 óta Magyarország meghatározó minőségi ipari szerszám és szerszámgép forgalmazója. Partnereik számára kéziszerszámokat, kisgépeket, forgácsoló- és csiszolószerszámokat, munkavédelmi eszközöket értékesítenek, valamint  magas szintű termékmenedzseri és szerviz háttér szolgáltatásokat nyújtanak.
Csapatuk bővítéséhez keresünk új kollégát

KISGÉP SZERVIZES MUNKATÁRS
pozícióba.

Feladatok:
  • Kisgépek és egyéb termékek garanciális és garancia időn túli javítása
  • Elektromos gépek és  benzin motoros gépek beüzemelésével kapcsolatos szakmai tanácsadás
  • Kisgép kölcsönzési folyamatok aktív támogatása
  • Kapcsolódó adminisztráció elvégzése
Elvárások:
  • Szakmunkás vagy technikusi végzettség
  • Minimum 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Eredményorientált, megbízható személyiség
  • Precíz munkavégzés

Juttatások:

  • Fix bérezés, cafeteria, bónusz
  • Stabil hátterű vállalat
Munkaidő:
  • H-CS 8-17
  • P 8-16
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 15. kerület

Amennyiben szimpatikus Ön számára a lehetőség, úgy várjuk visszajelzését honlapunkon keresztül!

Hasonló pozícióink

CNC FORGÁCSOLÓ
HŰTŐGÉPSZERELŐ