Állásajánlat: PROJEKTMENEDZSER - EGYEDI GYÁRTÁSI TERÜLET

Hivatkozási szám: MSTOPRMA-0307

Ha műszaki szakemberként olyan lehetőséget keres, ahol munkája eredményeként nyomon tudja követni egy termék megvalósulását, kihívást lát az egyedi igények realizálásában és párhuzamosan több pörgős, kreatív projekt koordinálásában, akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Megbízónk manufakturális jelleggel kis szériás, egyedi kivitelezéssel foglalkozó gyártó cég, akik 2011-ben történt megalakulásuk óta töretlenül és dinamikusan növekednek. Tevékenységük eredményeként számos nagynevű hazai és nemzetközi cég számára gyártottak és kiviteleztek reklámfeliratokat, világító táblákat, belsőépítészeti dekorációs termékeket és installációkat. Jelenleg a sikeres, jó hangulatú csapatukba keresünk
PROJEKTMENEDZSER - EGYEDI GYÁRTÁSI TERÜLET
kollégát.

Feladatok:
  • Megrendelői igények felvétele, megrendelők műszaki támogatása
  • Megrendelői árajánlatok összeállítása, kiküldése
  • A beérkező megkeresések alapján új ügyfélkör kialakítása és kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Projekt szintű költségkalkulációk készítése
  • Gyártási folyamatok elindítása, alvállalkozói munkák megrendelése
  • A leszerződött projektek hibátlan levezénylése az átadásig
  • Szükség esetén helyszíni művezetés a kivitelezés során
  • Átadás-átvétel lebonyolítása a megrendelővel

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan műszaki menedzser, vagy egyéb mérnöki végzettség)
  • 3-5 év műszaki projektmenedzsment területén szerzett tapasztalat (elsősorban rendezvények, fesztiválok, installációk felépítésének koordinációja kapcsán vagy hasonló területen)
  • Műszaki rajz olvasásának képessége
  • Magabiztos Excel felhasználói tudás (legalább az alapfüggvények tekintetében)
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány és saját autó - alkalmi jelleggel, partnerekkel való személyes találkozóra való eljutás miatt fontos.
  • Gyakorlatias technológiai megközelítés, kreativitás
  • Ügyfélközpontú szemlélet, kommunikatív személyiség
  • Dinamikus, lendületes munkavégzés, határidők kihívásként való megélésének képessége

Előny:
  • Egyedi gyártású termékekkel összefüggő projektek területén szerzett tapasztalat (pl. belsőépítészeti termékek)
  • Reklámipari cégnél szerzett tapasztalat
  • Értékesítői tapasztalat
  • Valamely tervező program ismerete

Amit kínál:
  • Fix alapbér + teljesítményen alapuló, kedvező jutalékrendszer
  • Izgalmas, látványos, szakmai kihívást jelentő feladatok, nemzetközi ügyfélkör
  • Jó hangulatú, támogató csapat
  • Stabil hátterű cég
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő, később akár home office lehetőség

Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI. kerület

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, frissített magyar nyelvű anyaggal pályázzon!