Állásajánlat: SZOBALÁNY (NÉMETORSZÁGI MUNKAVÉGZÉS)

Hivatkozási szám: MSTOSZOB-0307

Partnerünk egy német tulajdonú, exkluzív szállodalánc, akik jelenleg két modern hotelkomplexumot működtetnek magas színvonalon Németországban és dinamikus fejlődésüknek köszönhetően hamarosan a harmadik helyszínt is megnyitják Essenben.

Düsseldorfi szállodájuk housekeeping csapatába keresünk új munkatársat
SZOBALÁNY (NÉMETORSZÁGI MUNKAVÉGZÉS)
pozícióba.

Feladatok:
  • Vendégszobák, fürdőszobák, folyosók és közösségi terek takarítása, bekészítések pótlása
  • Ágynemű cseréje
  • A tisztításra szánt ágyneműk és a vendégpatyolat összegyűjtése

Elvárások:
  • Preferáltan középfokú végzettség
  • KOMMUNIKÁCIÓS SZINTŰ NÉMET NYELVTUDÁS
  • Precizitás, pontos munkavégzés
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Előny:
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Külföldön szerzett munkatapasztalat (pl. szállodában, hajón)

Amit ajánlanak:
  • Szállás és reggeli biztosított (a szálloda által biztosított szobában vagy apartmanban, max 4 fő/lakás)
  • Kiemelkedő bérezés
  • Kijutás támogatása
  • Munkaruha biztosítása
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség kiemelkedő körülmények között

Munkaidő:
  • 08.30 – 17.00, kéthetente hétvégi munkavégzés, de összesen heti 40 óra

Munkavégzés helye:
  • Düsseldorf, Németország

  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissített NÉMET VAGY ANGOL NYELVŰ önéletrajzzal pályázzon!