Állásajánlat: MIKROBIOLÓGUS

Hivatkozási szám: MSTMIKRO-0306

Ügyfelünk a világ egyik vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Fő tevékenységi körükbe tartozik a laboratóriumi vizsgálatok, oktatások, tanúsítások és ellenőrzések elvégzése. Vállalatcsoportjuk szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

Csapatukba keresünk, nyíregyházi munkavégzési hellyel szakembert az alábbi pozícióba:

MIKROBIOLÓGUS

Feladatok:
  • Mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése
  • Eredmények dokumentálása
  • A tevékenységhez szükséges jogszabályok, szabványok, egyéb normatív dokumentumok figyelése, kezelése

Követelmények:
  • Biológusi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Pontosság, precizitás

Előnyök:
  • Egyetemi (Msc) biológusi végzettség
  • Élelmiszer mikrobiológiában szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Juttatások:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság
  • Korrekt fizetés, juttatások

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Egyéb információk:
Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen rá szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!