Állásajánlat: EXPORT ÜZLETÁGVEZETŐ

Hivatkozási szám: EXPUZLAV-0228

Partnerünk hazánk meghatározó és dinamikusan fejlődő, magyar és nemzetközi piacokon is elismert, 100 %-ban magyar tulajdonú agráripari cégcsoportja Export Üzletágvezetőt keres a stratégiai fontosságú exportpiaci terjeszkedés fejlesztése érdekében.

Csatlakozz, ha van már legalább középvezetői szintű, export területen szerzett tapasztalatod,
valamint képes vagy 1-3 éven belül teljes mértékben átvenni és önállóan vezetni Magyarország egyik legnagyobb agráripari vállalatcsoportjának Export Üzletágát!

Feladatok:
Első lépésben a jelenlegi Export Üzletág Igazgató mellett,
  • a környező közép- és kelet-európai piacokon induló exportbővítés elindítása önálló kereskedelmi tevékenységként
  • a cégcsoporton belüli üzletágak exporttámogató szerepének koordinációja és a szakmai támogató szolgáltatás szervezése
  • a cégcsoport export piaci stratégiájának megtervezésében való részvétel, majd az elfogadott stratégia végrehajtása
  • kapcsolattartás a jelenlegi partnerekkel, új partnerek felkutatása, szerződések előkészítése
  • export és különböző vevői/forgalmi kimutatások elkészítése angol és magyar nyelven, ezek prezentálása a vezetőség felé

Követelmények:
  • Minimum középvezetői pozícióban eltöltött min. 2-3 év tapasztalat export területen
  • Agrár vagy kereskedelmi egyetemi / főiskolai végzettség
  • Kiemelkedő tárgyaló és kommunikációs készség angol, valamint magyar nyelven
  • Dinamikus, önálló, de csapatmunkában is sikeres személyiség
  • Számítógépes felhasználói ismeretek, beleértve prezentációk készítését is
  • Jogosítvány és utazási hajlandóság (munkaidő 50%-ig)

Előnyök:
  • További tárgyalóképes európai nyelvismeret
  • Közép- és kelet-európai piaci ismeret
  • Prezentálható korábbi export eredmények, sikerek
  • Külkereskedelmi szakmai ismeretek finanszírozás, logisztika, bonyolítás területeken

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem és vállalati autó
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Folyamatos fejlődési lehetőség egy mentorral, kiemelkedő szakmai környezetben és képzésekkel
  • Innovatív cégkultúra
  • Családbarát munkahely
  • Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: Pilisvörösvár

Egyéb információk:
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!