Állásajánlat: SZERVIZ SPECIALISTA

Hivatkozási szám: MSTOSZER-0415

Ügyfelünk a méréstechnika piacvezető vállalata. CNC számítógép-vezérlésű koordináta-mérőgépek és a mérőszobában, valamint a gyártásban alkalmazott többdimenziós méréstechnikai megoldások területén kínál berendezéseket ügyfelei részére.

Számukra keresünk most bővítés céljából
SZERVIZ SPECIALISTA
munkatársat.

Feladatok:
  • Koordináta mérőgép szervizelése és kalibrálása
  • Kiszállás partnerekhez és a helyszínen történő javítási munkák elvégzése
  • Hiba okának beazonosítása, hibaanalízis alkatrész-igények felmérése
  • Mérőgépek eseti javításai, felújítása
Elvárások:
  • Legalább középfokú elektronikai/ mechatronikai végzettség, előny villamosmérnök/ mechatronikai mérnök végzettség
  • Legalább 1-2 év tapasztalat elektronikai karbantartás területén
  • Stabil, társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság, utazási hajlandóság- országos munkavégzés vállalása
  • Gépészeti ismeretek- Gépészeti, szerelési feladatok vállalása
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
Amit kínálnak:
  • Folyamatos szakmai (Magyarországon és külföldön) képzések
  • Nagy szabadsággal tud dolgozni minden munkatárs
  • Kiemelkedő juttatási csomag- Alapbér mellett 13. havi és akár 14. havi bér, napi díj fizetése, cafeteria juttatás
  • Professzionális szerszámok és felszerelések (céges autó, laptop, mobiltelefon) biztosítása a munkavégzéshez
  • Stabil munkáltatói háttér- Nagy múltú cég, multinacionális háttér, ugyanakkor családias légkör, ennek a párosításnak az előnyei
Munkavégzés helye:
  • Országos- Budaörsön található a központ, ügyfeleket pedig országosan kell látogatni
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal pályázzon!