Állásajánlat: JUNIOR LINUX RENDSZERGAZDA

Hivatkozási szám: MSTLINUX-0228

Rendelkezel Linux és Windows ismeretekkel?

Az Nginx, PHP, MySQL üzemeltetés nem újdonság?

Nem okoz problémát egy ügyfél 1st level szintű problémájának megoldása?

B kategóriás jogosítvánnyal is rendelkezel?

Amennyiben a fenti kérdésekben magadra ismertél, JELENTKEZZ!

Ügyfelünk  egy több, mint 10 éve működő, informatikai szolgáltató cég. Extrém terhelésű rendszereket fejlesztenek és üzemeltetnek. Bővülő csapatukba keresünk most szakembert a következő pozícióba:

JUNIOR LINUX RENDSZERGAZDA

Mit kínál ügyfelünk?

  • Tapasztalatnak megfelelő bérezés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Lehetőség komplex ötleteid megvalósítására
  • Modern irodai környezet
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • All You Can Move SportPass
  • Saját használatú laptop és telefon
  • Privát egészségbiztosítási csomag

Milyen feladatok várnak az új munkatársra?

  • Linux alapú szerverek, és az ezen futó alkalmazások telepítése, üzemeltetése
  • Hardver / szoftvercserék , frissítések elvégzése
  • Szolgáltatás kiesés minimalizálása, hibaelhárítás

Előnynek számít:

  • Clusterelt alkalmazásüzemeltetési tapasztalat
  • Wordpress ismeret
  • VMware ismeret

Munkavégzés helye: Budapest (belváros, 4-es, 6-os villamos vonalán)

Jelentkezés módja: Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, kérlek oldalunkon keresztül pályázz rá!