Állásajánlat: AUDITOR / Budapest

Állásajánlat: AUDITOR
Hivatkozási szám: AUDITORS-0228

Ügyfelünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete.
Több mint 140 országban 85 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát.
Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

Partnerünk 1991 óta működik Magyarországon, a cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

Feladatok:

  • Irányítási rendszerek auditálása különböző irányítási rendszer standardok, iparági követelmények alapján, különböző helyszíneken, akkreditációs követelmények betartásával
  • Audit dokumentáció elkészítése
  • Együttműködés az auditori csoport tagjaival, jóváhagyókkal
  • Együttműködés a vállalat üzletágaival

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év szakmai gyakorlat
  • Energiagazdálkodás, illetve környezetvédelem területén szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret

Előnyök:

  • ISO szabványok szerinti irányítási rendszerek területén szerzet tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság
  • Korrekt fizetés, juttatások

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban
  • vagy
  • Angol Tárgyalási szint

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Minőségbiztosítás/Minőségirányítás/Ellenőrzés
  • KÖRNYEZETVÉDELEM / - GAZDÁLKODÁS: Környezetvédelem
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Minőségellenőr
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Minőségellenőr / operátor

Pozíciószint:

  • Beosztott