Állásajánlat: KÖZBESZERZÉSI REFERENS

Hivatkozási szám: MSTKZBES-0227

Közbeszerzési eljárásokkal foglalkozó partnerünk számára új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

KÖZBESZERZÉSI REFERENS

Milyen feladatok várják az új munkatársat?

  • Ajánlattevői oldalon közbeszerzési/beszerzési eljárások támogatása

  • Ajánlatkérők által megindított közbeszerzési eljárások monitorozása, megbízó profiljába illő eljárások továbbítása megbízó felé

  • Beszerzési és/vagy közbeszerzési eljárásra ajánlatok összeállítása (kivéve szakmai ajánlat, ártáblázat), a benyújtandó dokumentumok elkészítése vagy előkészítése

  • Elektronikus Közbeszerzési Rendszer (EKR) felhasználói szintű használata, napi rendszeres figyelése, megbízó tájékoztatása a változásokról,

  • Az EKR-be ajánlatkérő által feltöltött dokumentumok megküldése megbízó részére

  • Az EKR-be ajánlattevő által elkészített és aláírt dokumentumok feltöltése

  • Pénzügyi/gazdasági/szakmai alkalmassági igazolások, nyilatkozatok előkészítése, egyéb dokumentumok összeállítása és előkészítése, megküldése megbízó részére

  • Beszerzési és/vagy közbeszerzési eljárásokhoz kapcsolódó hiánypótlások, felvilágosítás kérések kezelése, összeállítása, megküldése megbízó részére

  • Adott esetben kiegészítő tájékoztatás elkészítése és megküldése megbízó részére

  • Adott esetben iratbetekintés, előzetes vitarendezés, jogorvoslati eljárás kezdeményezése, iratok megküldése megbízó részére

  • Adott esetben árindoklás elkészítése, megküldése megbízó részére

  • Közbeszerzési szakmai tanácsadás megbízó részére

  • Szerződéskötési moratórium figyelése, tájékoztatás megbízó részére

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie?

  • Felsőfokú végzettség

  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat közbeszerzés eljárások bonyolításában vagy ajánlattevői támogatásban

  • EKR rendszerben való jártasság

  • Irodai szintű MS Office ismeret

  • Önálló, precíz és hatékony munkavégzés

  • Jó kommunikációs képesség

  • Alkalmasság rugalmas munkavégzésre

Munkavégzés: távmunka, kötetlen munkarend, teljes munkaidő

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!