Állásajánlat: BESZERZÉSI MUNKATÁRS / Budapest

Állásajánlat: BESZERZÉSI MUNKATÁRS
Hivatkozási szám: BESZERZE-0227

Ügyfelünk stabil, multinacionális múlttal bíró, magyar tulajdonú vállalkozás, a hazai informatikai- és infokommunikációs megoldások egyik vezető szervezete. ICT üzletáguk magabiztos, proaktív munkatársat keres, beszerzési területre, ahová pályakezdők jelentkezését is várják.

Az adott pozíció megismerésén túl, komplex tudást szeretnének biztosítani. Törekszenek arra, hogy munkatársaik a vállalat működésének minden területén tapasztalatot tudjanak szerezni.
A munkavégzés lehetőségét azonnali kezdési konstrukcióval tudják biztosítani.

Feladatok:

  • Beszállítói ajánlatok bekérése
  • Szállítórendelések elkészítése és nyomon követése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás (magyarul és angolul)
  • Garanciális ügyintézés
  • Kapcsolattartás: külső raktárral, gazdasági csoporttal, projektvezetővel, ügyfélmenedzserrel, pre-sales-sel
  • Fuvarszervezés
  • Leltározás
  • Riportok és statisztikák készítése (eseti és rendszeres jelleggel)
  • A kereskedelmi szervezet támogatása ajánlatok, szerződések előkészítésében, továbbá teljes körű adminisztratív támogatás nyújtása
  • Vállalatirányítási rendszerükben a folyamat teljes körű megismerése
  • Ügyfélkapcsolattartás, bejelentések kezelése, fogadása, rögzítése
  • Együttműködés a szervizmérnöki csapattal és a kapcsolódó osztályokkal
  • A feladatok kapcsán felmerülő folyamatos adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Talpraesett, együttműködő nyitott személyiség, aki egyben alapos, precíz és önálló
  • Jó kommunikációs készség és csapatban való együttműködés
  • Rugalmas hozzáállás és a kihívásokat szerető személyiség
  • Alapszintű angol nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Felelősségteljes feladatok
  • Fiatalos dinamikus csapat
  • Nyitott, kreativitásra ösztönző vállalati kultúra
  • Modern környezet, magas szintű technikai háttér
  • Folyamatos tréningek, képzések, fejlődési lehetőség
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Hosszútávú lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Nyelvtudás:

  • Angol Alapfok szóban és írásban
  • vagy
  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint
  • vagy
  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Beszerzés
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Call Center/Telefonos ügyintéző
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Vevőszolgálat
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélszolgálati munkatárs
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Idegen nyelvű ügyfélszolgálat
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Egyéb
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Egyéb
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Telekommunikáció / Távközlés
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélkapcsolat / Vevői kapcsolatok

Pozíciószint:

  • Beosztott