Állásajánlat: SZÁMVITELI ÜGYINTÉZŐ

Hivatkozási szám: MSTOPERS-0227

Megbízónk az egyik legnagyobb munkavédelmi szolgáltató a piacon, közel 50 fős saját létszámmal már majd 10 éve meghatározó szerepet tölt be a munkabiztonság és az ipari állványozás terén. Csapatuk bővítésére keres

SZÁMVITELI ÜGYINTÉZŐ
munkakörbe munkatársat.

A cégcsoport két fő építőeleme – az ember és a rendszer!
Munkavédelmi szolgáltatóként komplex megoldásokkal válaszolnak ügyfeleik igényeire, a minőséget és szakmaiságot tartják szem előtt mind a szolgáltatás, mind a kivitelezés terén. Az erőforrások optimális felhasználásával és fejlesztésével fenntartható fejlődést biztosítanak munkájukat nagy elhivatottsággal végző csapatuk minden tagjának.

AMIT RÁD BÍZUNK:
  • Bejövő számlák teljes körű ellenőrzése, kontírozása, rögzítése ügyviteli rendszerben
  • Bank és kintlévőségek nyomon követése
  • Szerződések pontos, naprakész nyilvántartása
  • Eszközök nyilvántartása eszköznyilvántartó rendszerben, leltárfeldolgozás, elszámolás
  • Egyéb számviteli és adminisztrációs feladatok ellátása, riportok, jelentések készítése
  • Pénzügyi kérdésekben együttműködés az üzletágvezetőkkel
  • A vállalat számviteli-, pénzügyi- és kontrolling feladataiban való közreműködés

AMIT KÉRÜNK:
  • Legalább 3 év számviteli/pénzügyi területen szerzett KKV tapasztalat
  • Szakirányú végzettség, pénzügy és számvitel átfogó ismerete
  • Készségszintű számítástechnikai ismeretek az irodai és pénzügyi szoftverek területén
  • Jó szervezőkészség, önálló munkavégzés, elemzőkészség
  • Innovatív szakmai elhivatottság, pontos és precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség

AMI MEGKÜLÖNBÖZTET MÁSOKTÓL:
  • Kulcs-Soft Prémium vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás előnyt jelent

MIÉRT ÉPPEN EZ A CÉG?
  • Azon túl, hogy hosszú távú munkalehetőséget nyújtanak kiemelkedő juttatási csomaggal, munkádat egy dinamikus csapat támogató környezetében végezheted. Értékelik a teljesítményedet, biztosítják szakmai fejlődésedet!

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest 18. kerületi központi irodánk

MUNKAIDŐ: teljes munkaidő vagy legalább napi 6 órás részmunkaidő

Ha szeretnél a fenti feladatok ellátásával hozzájárulni sikereikhez és szívesen csatlakoznál csapatukhoz, küldd el önéletrajzod a fizetési igényed megjelölésével!