Állásajánlat: TERMELÉSVEZETŐ

Hivatkozási szám: MSTOKUZT-0227

Közép-Európa egyik legnagyobb alumíniumötvözet öntvény gyártója új munkatársat keres

TERMELÉSVEZETŐ
pozícióba.

A munkakör leírása:
  • Az ebben a munkakörben alkalmazott személy lesz felelős a gyártóüzem megfelelő működéséért.

Az ebben a munkakörben foglalkoztatott személy feladata lesz többek között:
  • az alárendelt szervezeti egység munkájának koordinálása és felügyelete
  • részvétel a dolgozók felvételében, a foglalkoztatás optimalizálásában
  • a társaság költségvetésében meghatározott termelési eredmények elérését biztosító munkaszervezés
  • termelési terv szortiment és határidő szerinti teljesítésének biztosítása
  • teljesítménymutatók nyomon követése
  • részvétel az üzem utasításainak és eljárásainak fejlesztésében betartatásában
  • részvétel a technológiai és szervezeti megoldások fejlesztésében
  • az üzem termelési folyamatainak költséghatékony optimalizálása
  • együttműködés a Vállalatcsoport tagjait alkotó üzemekkel
  • termelési részleg szabályszerű működésének felügyelete
  • részvétel auditokon

Az állásra jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:
  • felsőfokú, műszaki végzettség;
  • min. 3 év vezetői tapasztalat (elengedhetetlen feltétel a pályázat elbírálásánál)
  • a Magyarország területén érvényes, a termelőüzemek működésével kapcsolatos jogszabályok ismerete
  • képesség emberek és egy részleg vezetésére
  • gyors reagálási és döntési képesség
  • kapcsolatteremtési, szervezési és tárgyalási képesség
  • angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • szakirányú végzettség és fémipari vagy öntödei tapasztalat előnyt jelent

Amit ajánlunk:
  • állás egy stabil pozíciójú cégnél
  • versenyképes alkalmazási feltételek
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • barátságos, kollegiális környezetben, nagy, dinamikusan fejlődő vállalatcsoportnál végzett munka

A munkavégzés helye:
  • Komárom

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar ÉS angol nyelvű frissített anyaggal pályázzon!