Állásajánlat: GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS

Hivatkozási szám: MSTOGYAR-0226

Megbízóm több, mint 20 éve Magyarországon működő külföldi tulajdonban lévő, egyedi, megmunkált acélszerkezet, gépek, berendezések gyártásával foglalkozó vállalat.
Számukra keresünk új munkatársat

GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS
pozícióba.

Feladatok:
  • Gyártástechnológiai folyamatok dokumentálása, háttéranyagok készítése
  • A munkatársak teljesítményének a mérése, nyomon követése
  • Közvetlen felettes (főmérnök) munkájának szakmai támogatása
  • Gyártási folyamatok és költségek tervezése, ellenőrzése, tervdokumentációk készítése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Technológiai problémák kezelése

Elvárások:
  • Minimum középfokú műszaki végzettség (gépésztechnikus, gyártástechnológus)
  • Legalább 1 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Műszaki rajz ismeret
  • CAD – CAM programozási ismeretek
  • Minimum középszintű angol és/vagy német nyelvismeret
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Folyamat- és rendszerszemléletű gondolkodás

Előny:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (leginkább gépészmérnök)
  • SAP ismeret

Amit kínálnak:
  • Szakmai tapasztalattól függő, versenyképes juttatási csomag
  • Stabil hátterű vállalat
  • Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye:
  • Budapest XXI. kerület (Csepel)

Amennyiben szimpatikus a lehetőség Ön számára, úgy várjuk jelentkezését frissített, szakmai önéletrajza elküldésével honlapunkon keresztül!