Állásajánlat: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Hivatkozási szám: MSTOMINO-0222

Partnerünk Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata, termékeikkel az üdítőital –és ásványvíz piac vezető cége.

Minőségbiztosítási csapatukba
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK
munkatársat keresünk szentkirályi telephelyen történő munkavégzésre.

Feladatok:
  • Gyártásra vonatkozó minőségbiztosítási előírások teljesülésének ellenőrzése, gyártó üzemegységek minőségbiztosítási felügyelete
  • Eljárások fejlesztése, kapcsolódó kockázatértékelések végzése
  • Beszállítók, szolgáltatók minősítésében való részvétel
  • Auditok, hatósági inspekciók előkészítése, azokon való részvétel
  • Minőségügyi szabványok és előírásokkal kapcsolatos jogszabály változások nyomon követése, megfelelőség biztosítása
  • Címketervek ellenőrzése
  • A gyártás során felhasznált valamennyi összetevőre vonatkozó információk kezelése és tárolása a minőségirányítási rendszerben (SAP)
  • Gyártmánylapok készítése és karbantartása
  • A minőségi specifikációs sablonok és a gyártási/csomagolási dokumentációk karbantartása és ellenőrzése. Szabványműveleti eljárások készítése, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, külső partnerekkel
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (élelmiszermérnök, vegyészmérnök)
  • Legalább 1-2 év minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat élelmiszeripari, gyógyszer- vagy konzervipari gyártócégnél
  • Auditálás támogatásában szerzett tapasztalat
  • Élelmiszerbiztonsági rendeletek, szabályzatok ismerete (HACCP)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Folyamatszemlélet és a változásokhoz, új folyamatokhoz való gyors alkalmazkodás
Előnyök:
  • SAP integrált rendszer ismerete
  • ISO szabványok (9001, 14001, 22000) és FSSC 22000 és HACCP szabvány ismerete
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú, szakmai fejlődést biztosító munkalehetőség
  • Barátságos munkahelyi környezet
Munkavégzés helye:
  • Szentkirály
Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és szeretne egy sikeres, folyamatosan fejlődő cég munkatársa lenni, kérjük jelentkezzen rá magyar nyelvű szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!