Állásajánlat: Pályakezdő HR Asszisztens - toborzás-kiválasztási területre

Hivatkozási szám: MSTHRAAP-0222

Csillog a szemed, ha toborzásról van szó?
Tapasztalt mentor segítségével válnál profi fejvadásszá?
Szeretnél segíteni az álláskeresőknek elhelyezkedni, szakmailag előre lépni?
Örülnél, ha munkádat megbecsülnék, eredményeidet megfelelően elismernék?
IGEN a válaszod a fenti kérdésekre? Lehet, hogy egymást keressük!

Saját fejvadász csapatunkba, tapasztalt kolléga támogatására keresünk
pályakezdő HR asszisztenst!

A munkakör célja:

  • Megismertetni az aktív/passzív álláskeresőket a partnercégeink nyújtotta lehetőségekkel.
  • A tapasztalt fejvadász kollégák munkájának támogatása.
  • Saját fejvadász karriered megalapozása, elindítása.

Toborzási projektekben önálló részfeladatokat fogsz végezni:

  • Hirdetéseket írsz, raksz ki online felületekre.
  • Önéletrajz-adatbázisokban, szakmai fórumokon és a közösségi média segítségével megfelelő szakembereket keresel.
  • E-mailben/telefonon felveszed a kapcsolatot velük, tájékoztatod őket az álláslehetőségekről.
  • Interjút egyeztetsz, szervezel a tapasztalt kollégának.
  • Pontos adminisztrációt vezetsz.

Ideális jelentkező vagy, ha:

  • Főiskolai / egyetemi végzettséged van (vagy még diák vagy, de már nincsenek óráid.)
  • Pályakezdő vagy, esetleg 1-2 év munkatapasztalattal rendelkezel.
  • Teljes állást keresel (heti 40 óra, irodai munkaidőben).
  • Az angolod valóban erős társalgási szintű.
  • Gyakorlott MS Word és Excel felhasználó vagy.

A csapatunkba könnyedén beilleszkedsz, ha:

  • Valóban tanulni, fejlődni akarsz.
  • Precíz és igényes vagy a munkádra.
  • Betartod a megbeszélt határidőket.
  • Ügyesen kommunikálsz szóban és írásban.

Előny neked is, nekünk is, ha:

  • HR-es vagy közgazdász végzettséggel rendelkezel.
  • Van diákmunka tapasztalatod ügyfelek, vásárlók kezelésével kapcsolatos munkakörben.

Ezekkel köszönjük meg a munkádat:

  • Pályakezdő pozícióhoz képest kiemelkedő kezdő alapfizetés (mely tapasztalatodtól függően szinte rögtön emelkedhet).
  • Havi bónusz.
  • Céges laptop, okostelefon.
  • Valóban gyönyörű munkakörnyezet.
  • Stabil cég, valóban törődő vezetők.
  • Profi betanulási rendszer, folyamatos szakmai mentorálás.
  • Rendszeres szakmai tréningek, továbbképzések.
  • Rendszeres visszajelzés a munkádról.
  • Az eredmények nyilvános elismerése.
  • Születésnapok, évfordulók megünneplése.

Tetszik, amit eddig olvastál? Ilyen csapatot keresel? Mutasd meg, hogy mi is téged keresünk!

  • Jelentkezésedhez csatolj olyan önéletrajzot, amiből látszik, hogy rendelkezel az elvárásunknak megfelelő végzettséggel, tudással és tulajdonságokkal.
  • Egy Kísérő levélben pedig írd le, hogy miért lenne jó Neked nálunk karriert építeni!

Várjuk a pályázatodat!