Állásajánlat: MŰSZAKVEZETŐ (Építőipari gyártás) / Pest megye

Állásajánlat: MŰSZAKVEZETŐ (Építőipari gyártás)
Hivatkozási szám: MSTMUSZA-0222

Ügyfelünk egy osztrák multinacionális építőipari vállalat. Legnagyobb betonelemgyártó vállalatként, mára Magyarországon 3 gyáregységgel rendelkezik és számos mély,- magas,-szerkezet,- hálózat,- és útépítési referenciával.

Hozzájuk keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

MŰSZAKVEZETŐ

Feladatok:

  • Műszaki rajzok alapján vasbeton csövek, tartályok és fedlapok gépi és kézi gyártásának irányítása,
  • A területén dolgozó emberek koordinálása,
  • Szükséges gyártási dokumentációk vezetése,
  • Munkavédelmi és tűzvédelmi előírások betartatása.

Elvárások:

  • Legalább technikusi ÉPÍTÉSZ vagy GÉPÉSZ végzettség,
  • PÁLYAKEZDŐ projektvezetési tapasztalattal VAGY
  • Legalább 3 – 4 éves gyártó környezetben szerzett műszakvezetői / csoportvezetői tapasztalat,
  • MS Office programcsomag magabiztos ismerete,
  • Magabiztos tudás műszaki rajzok terén,
  • Kiemelkedő szervezőkészség,
  • Precíz, megbízható és önálló munkavégzés.

Előnyök:

  • Egyetemi vagy főiskolai építész vagy gépész végzettség,
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • Vezetői tapasztalat,
  • Gyártástervezői tapasztalat,
  • Gépi sorozatgyártási tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Egy műszakos munkarend,
  • Hosszútávú karrierlehetőség,
  • Cafeteria és utazási támogatás,
  • Kihívásokkal teli, változatos munka, szakmai fejlődési lehetőség,
  • Dinamikus és fiatalos munka környezet.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Pest megye déli része.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy várjuk magyar nyelvű önéletrajzát!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Vezetői/menedzseri pozíciók
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Műszakvezető/Termelés irányító
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Csoportvezető/Projektmenedzser

Hasonló pozícióink

GYÁRVEZETŐ (GYŐR)
TERMELÉSVEZETŐ