Állásajánlat: PROJEKTVEZETŐ

Hivatkozási szám: PROJEKTV-0221

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő munkaerő kölcsönző cég. Folyamatosan bővülő, fiatalos csapatukba keresünk új munkatársat gyáli munkavégzéssel az alábbi pozíció betöltésére:

PROJEKTVEZETŐ - HR területre

Főbb feladatok:
  • Partnercéggel és munkavállalókkal való aktív kapcsolattartás
  • Bérszámfejtési előkészületekben való aktív részvétel
  • Heti / havi riportok készítése
  • Munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézés, együttműködve a HR osztállyal
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Nagyfokú rugalmasság, mobilitás
  • Vezetői attitűd
  • B kategóriás jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat ELŐNY!
Amit ügyfelünk nyújt:
  • Céges autó
  • Céges laptop
  • Céges mobil
  • Helyi viszonylatban kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Gyál

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen rá magyar nyelvű szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!