Állásajánlat: FUVARSZERVEZŐ

Hivatkozási szám: FUVARSZE-0221

Partnerünk, a 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú keményítő, alkohol és takarmány termékek világszínvonalú technológiával történő gyártásával.

Dinamikusan fejlődő szakértő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FUVARSZERVEZŐ

Munkakörhöz tartozó feladatok:
  • Nemzetközi és belföldi fuvarfeladatok megszervezése, koordinálása
  • Fuvarfeladatokkal kapcsolatos teendők teljes körű ellátása, EKAER ügyintézés
  • Szállítás nyomon követése, dokumentációk összeállítása
  • Megrendelőkkel történő egyeztetések lebonyolítása, folyamatos kapcsolattartás a Vállalat területeivel
  • Készletgazdálkodáshoz kapcsolódó pontos, precíz adminisztráció elvégzése
  • Vállalatirányítási rendszerben rögzítendő információk naprakész vezetése
  • Rendelkezésre álló készletek kontrollja, szállításhoz köthető ütemezések meghatározása
  • Megrendelések és szállítások nyomon követése
  • A készletek, alapanyagok folyamatos ellenőrzése: készletkövetés, jelentés, értékelés, valamint kimutatások elkészítése
  • Reklamációkezelési folyamatok elvégzése
  • Leltározási feladatok ellátása
Munkakörhöz tartozó követelmények:
  • Felsőfokú végzettség vagy szakirányú képesítés
  • Logisztikai területen vagy fuvarszervezésben szerzett 2-3 év tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Haladó számítástechnikai ismeretek, kiemelten MS Office (SAP előny)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó szervező- és elemző készség
  • Önálló gondolkodásmód és rendszerszemlélet
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség

Amit cserébe kínálnak:

  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával
  • Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér + 13. havi fizetés)
  • Ingyenes céges buszjárat vagy kiemelt bejárási hozzájárulás
  • Egészségmegőrző program (privát egészségbiztosítás finanszírozása, extra szabadnap, SZÉP kártya)
  • Letelepedési támogatás

Munkavégzés helye:

  • Heves megye, Visonta

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!