Állásajánlat: PÉNZÜGYI ÉS HR MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MSTOPRED-0221

Megbízónk egy belvárosi exclusive étterem. Budapest egyik legnívósabb és legforgalmasabb éttermeként komoly elvárásoknak kell megfelelniük.

Csapatukba keresünk új munkatársat

PÉNZÜGYI ÉS HR MUNKATÁRS
pozícióba.

Rendhagyó módon működnek így náluk önmagad lehetsz, egyéniséged sokat számít, hisz szerves része leszel a csapatuknak.
Ha innovatív megoldásaid vannak, te döntheted el, hogyan tudsz a lehető legjobban és legeredményesebben dolgozni.

Feladatok:
  • Pénzügyi adminisztrációk, kimutatások készítése
  • Készpénz egyeztetés, készpénz / bankszámla egyenlegek kezelése
  • Költségek ellenőrzése (konyhai összetevők, italok és állandó szolgáltatások beszerzési árainak ellenőrzése)
  • Számlakezelés, banki feladatok ellátása
  • Készletfelügyelet, készletfelvétel
  • A konyhai összetevők, italok és állandó szolgáltatások beszerzési árainak ellenőrzése
  • HR feladatok ellátása
  • Bérszámfejtés előkészítése a könyvelőnek
  • Hatósági engedélyek intézése

Elvárások:
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Erős excel kezelés
  • Megbízhatóság, hatékony problémamegoldás

Amit a cég kínál:
  • Tapasztalat függően, nettó 250-300e Ft
  • Exclusive környezet
  • Jó csapat

Munkavégzés helye:
  • Budapest, belváros

  • Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, küldje el önéletrajzát!

Hasonló pozícióink

PROJEKTVEZETŐ