Állásajánlat: KISKERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTŐ - MUNKAFELVEVŐ (Szombathely)

Hivatkozási szám: MSTOLNZT-0221

Megbízónk az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata.
Szombathelyi telephelyére

KISKERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTŐ - MUNKAFELVEVŐ
munkakörbe keres munkatársakat.

FELADATOK:
  • Értékesítési feladatok ellátása
  • Szerelői folyamatok hatékony szervezése
  • Adminisztráció, pénztárkezelés

ELVÁRÁSOK:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Jó problémamegoldó készség

ELŐNYT JELENT:
  • Autószervizes tapasztalat
  • Kereskedelmi és/vagy autószerelő szakképesítés

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatos, cég által finanszírozott egyénre szabott képzések
  • Kiválóan felszerelt szervíz
  • Modern technológia, folyamatos, eredménycentrikus fejlesztések
  • Versenyképes fizetés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Szombathely

  • Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, küldje el önéletrajzát!