Állásajánlat: SAP TANÁCSADÓ (CO MODUL) / Budapest

Állásajánlat: SAP TANÁCSADÓ (CO MODUL)
Hivatkozási szám: MSTSAPCO-0221

SAP tanácsadóként gondolt már arra, hogy egy világpiaci vezető gyártó vállalat globális IT kompetencia központjában európai projekteken dolgozzon?

Tapasztalattal rendelkezik SAP CO modulban?

Ha igen, pályázza meg MOST ezt a pozíciót!

Ügyfelünk a századforduló óta működő, dinamikusan fejlődő, terméktervezéssel, -fejlesztéssel és gyártással foglalkozó konszern magyarországi vállalata. Az 1990-es években alapították hazánkban a jelenleg 800 fővel működő gyáregységüket Kelet-Magyarországon. A járműipar három szegmensébe gyártanak világklasszis termékeket.

2008 - ban az IT osztályból különvált egy Application Development Centre, amely időközben kompetencia központtá vált.
A fejlődés magával hozta a informatikai szakértő csapat bővülését újabb funkciókkal, ezért keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

SAP FI / CO BUSINESS CONSULTANT

Olyan munkatársat keresünk, aki igényes, pontos, precíz munkát végez, eredeti ötleteivel aktívan támogatja a csapat munkáját ÉS fejlődni szeretne, tanulni a professzionális külföldi szakemberektől. Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik élnek-halnak azért, hogy eredményeket érjenek el és sikeresen megoldják a problémákat. Nem „fogaskereket”, hanem „motort” keresünk!

Feladatok:

  • A CO modulbeli fejlesztések megtervezése és megvalósítása,
  • A CO projektek tervezésében és bevezetésében való részvétel,
  • Követelmény specifikáció elkészítése a Pénzügyi osztállyal,
  • A fejlesztőkkel való együttműködés a specifikáció elkészítése érdekében,
  • A CO modulban történt fejlesztések nyomkövetése és további fejlesztése,
  • Tanácsadás és támogatás nyújtása a Pénzügyi osztály részére (Second level support).

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség,
  • Legalább 2 éves tapasztalat tanácsadóként CO modulban,
  • Projektmenedzsment tapasztalat,
  • Customizingban szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelv erős középszintű ismerete feltétele a pozíció betöltésének,
  • MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • ABAP programozásban szerzett tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • A pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Külföldi betanulási lehetőség,
  • Konszern szintű projektek várják az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Rendszerszervező / Business analyst
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Vállalatirányítási rendszerek (SAP / Oracle / MS Dynamics)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: SAP fejlesztő / SAP tanácsadó