Állásajánlat: INTERNAL AUDITOR

Hivatkozási szám: MSTOKTRC-0221

Ügyfelünk a világ egyik vezető kontaktlencse gyártója, mely napi eldobható, kéthetes és havi kontaktlencsék teljes választékát gyártja. Az amerikai tulajdonú multinacionális vállalat a világon egyedülállóan, a legszélesebb termékportfólióval van jelen a kontaktlencse piacon, mintegy 100 országban. A magyarországi leányvállalat, 2005-ben alakult Gyálon, és több mint 1300 munkavállalót foglalkoztat.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

INTERNAL AUDITOR

Feladatok:
  • Rendszeres, előre meghatározott menetrend szerint működő auditrendszer kivitelezésének támogatása
  • Gyártási és egyéb folyamatok ellenőrzése előre be nem jelentett ellenőrzések keretében
  • Ellenőrzi a hatályos technológiai, és minőségbiztosítási előírások betartását: -lotkövetés, lotváltás, selejt kezelési folyamat
  • Az ellenőrzésekről rendszeres visszajelzést ad érintett területeknek, személyeknek
  • Adatgyűjtés, megfigyelések, jelentések készítése
  • Megelőző és javító intézkedések meghatározása, javaslattétel
  • Tevékenyen részt vesz az üzemi folyamatok fejlesztésében, nem-megfelelőségek okainak feltárásában, javaslattal él azok megszüntetésére
  • Ellenőrzi a munkafegyelmi, munkabiztonsági, higiéniai követelmények, GMP betartását
  • Aktívan részt vesz külső auditokra való felkészülésben
  • Részvétel a CAPA-NCR-ok kivizsgálásában és a hozzájuk kapcsolódó riportok elkészítésében

Elvárások:
  • Középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • Minimum 1 éves hasonló területen szerzett tapasztalat elvárás
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office)
  • Kiváló kommunikációs készség (szóban és írásban)
  • Problémamegoldó gondolkozás
  • Precizitás
  • Képesség egyéni és csapatban való munkavégzésre
  • Határidők betartása

Előny:
  • Minőségügyi mérnök képesítés

Munkarend: 5+2 (Nappalos munkarend)

A munkavégzés helye: Gyál, Prologis Business Park (M5 autópálya mellett)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el frissített önéletrajzát a bérigény megjelölésével!