Állásajánlat: FOLYAMATSZERVEZŐ - SQL FEJLESZTŐ

Hivatkozási szám: MSTOLBTR-0220

Megbízónk Magyarország egyik vezető független, budapesti székhelyű pénzügyi szolgáltatója. Operációs részlegük 2-3 éves gyakorlattal rendelkező munkatársat keres

FOLYAMATSZERVEZŐ - SQL FEJLESZTŐ
pozícióba.

Feladatok:
  • Adatmigrációs folyamatok áttekintése, fejlesztések kivitelezése
  • SQL programozói feladatok ellátása
  • Üzleti folyamatok feltérképezése, hatékonyságának javítására való javaslattétel
  • Fejlesztési specifikációk elkészítése
  • Ellenőrző, támogató riportok készítése
  • Üzletmenet folytonossághoz (BCP) kapcsolódó feladatok ellátása, szabályozás, dokumentálás

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Pénzintézetnél, pénzügyi szervezetnél szerzett minimum 2-3 éves gyakorlat, termékismeret
  • Clavis rendszer, Word, Excel magas szintű ismerete
  • Önálló, dinamikus munkavégzésre való képesség
  • Analitikus gondolkodás
  • Rugalmasság, pontosság, kiváló munkabírás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
  • Befektetési szolgáltatónál, szerzett minimum 2-3 éves gyakorlat, termékismeret

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkafeltételek
  • Elegáns irodai környezet
  • Dinamikus, fiatal csapat

Munkavégzés helye:
  • Budapest (III. Szépvölgyi irodapark)

Kérjük, a jelentkezéshez az alábbi dokumentumokat jutassák el:
  • Önéletrajz
  • Egyoldalas bemutatkozó anyag
  • Bérigény megjelölése