Állásajánlat: VEGYÉSZTECHNIKUS

Hivatkozási szám: MSTOKNZT-0220

Ügyfelünk a világ egyik vezető kontaktlencse gyártója, mely napi eldobható, kéthetes és havi kontaktlencsék teljes választékát gyártja. Az amerikai tulajdonú multinacionális vállalat a világon egyedülállóan, a legszélesebb termékportfólióval van jelen a kontaktlencse piacon, mintegy 100 országban. A magyarországi leányvállalat, 2005-ben alakult Gyálon, és több mint 1300 munkavállalót foglalkoztat.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

VEGYÉSZTECHNIKUS

Feladatok:
  • A gyártáshoz szükséges anyagok elkészítése a vonatkozó folyamatleírások, receptek és gyártási utasítások alapján
  • Részvétel a GMP rendszer működtetésében
  • Alap és félkész termékek vonalkódos címkézése
  • ADR hulladékok kezelése
  • Vegyszerek kezelése
  • Mérőműszerek használata
  • Szivattyúk kezelése
  • Adminisztratív támogatás biztosítása: dokumentáció, nyilvántartás kezelése
Elvárások:
  • Középfokú szakirányú vegyésztechnikusi végzettség
  • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office)
  • Legyen magas szinten motivált az új ismeretek elsajátítása iránt
  • Felelősségteljes munkavégzés, precizitás
  • Támogató és problémamegoldó viselkedés
  • Képesség mind egyénileg, mind csapatban történő hatékony munkavégzésre
  • Több műszakos munkarend vállalása
Előny, de nem feltétel:
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Barátságos és ösztönző munkahelyi légkör
  • Stabil vállalati háttér, modern munkakörnyezet
  • Munkába járás és hazautazás támogatása
  • Számos településről céges autóbusz

A munkavégzés helye: Gyál, Prologis Business Park (M5 autópálya mellett)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissített önéletrajzával pályázza meg!