Állásajánlat: MARKETING VEZETŐ / Budapest

Állásajánlat: MARKETING VEZETŐ
Hivatkozási szám: MARKEVEZ-0219

Partnerünk nagykereskedelmi területen működő, magyarországi nagyvállalat az alábbi pozícióba keres munkatársat:

MARKETING VEZETŐ

Feladatok:

  • A vállalat 10 fős marketing csapatának operatív irányítása, összefogása (projektek vezetése)
  • A felsővezetés által jóváhagyott üzleti célok teljesítése, végrehajtása
  • A terület üzleti eredményeinek monitorozása
  • Értékesítést támogató fejlesztések „end to end” menedzselése (új piaci potenciálok feltérképezése, konkurenciaelemzés)
  • Marketing anyagok, akciók, promóciók tervezése és kivitelezése
  • Nyomtatott anyagok tervezése, határidőre történő megvalósítása
  • Rendezvényeken, kiállításokon való megjelenés koordinálása
  • Vevőtalálkozók szervezése
  • Személyes kapcsolattartás a cég kereskedelmi partnereivel, felmerülő problémák megoldása
  • Heti adminisztrációs feladatok elvégzése; beszámolók, riportok készítése a menedzsment számára

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség/főiskolai vagy egyetemi diploma
  • 3-5 éves kereskedelemben – preferáltan nagyvállalati környezetben – szerzett vezetői tapasztalat
  • Határozott, következetes és dinamikus személyiség
  • Projektvezetésben szerzett gyakorlat
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Analitikus szemlélet
  • Informatikai és MS Office (táblázatkezelő) ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Online és offline marketing eszközök gyakorlati ismerete előny

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes – a piaci átlagnál magasabb – jövedelem
  • Céges autó, mobiltelefon, laptop
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres, piacvezető nagyvállalatnál

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, jelentkezzen rá magyar nyelvű szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • MARKETING / PR / MÉDIA: Vezetői pozíciók
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Online marketing
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Marketing / PR

Pozíciószint:

  • Középvezető / Menedzser