Állásajánlat: BESZERZŐ (VILÁGÍTÁSTECHNIKAI TERÜLETEN) / Debrecen

Állásajánlat: BESZERZŐ (VILÁGÍTÁSTECHNIKAI TERÜLETEN)
Hivatkozási szám: MSTBESZE-0219

Ügyfelünk Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége, mely 30 szaküzletével és 2 webáruházával már 26 éve meghatározó szereplője a villamossági piactérnek.

Folyamatosan bővülő csapatukba keresnek most BESZERZŐ (VILÁGÍTÁSTECHNIKAI TERÜLET) munkatársat.

Munkavégzés helye: Debrecen

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig 8.00 - 16.30 óráig

Ideális pályázónk olyan beszerző, aki szeretne részt venni a legjobb beszerzési források felkutatásában, valamint műszaki ajánlatok kidolgozásában, ezzel is segítve a vállalat hatékony működését.

Feladatok:

  • A legjobb beszerzési források felkutatása,
  • Beszerzési folyamat megvalósítása,
  • Világítástechnikai és/vagy installációs ajánlatok kidolgozása, szükség esetén javaslattétel alternatív megoldásokra,
  • Ajánlatkérések műszaki specifikálása,
  • Kapcsolattartás vevőkkel, partnerekkel, gyártókkal, beszállítókkal.

Elvárások:

  • Min. középfokú MŰSZAKI végzettség,
  • 1-3 év beszerzői területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Alapszintű angol nyelvtudás,
  • MS Office ismerete,
  • Kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási készség,
  • Proaktív személyiség, önálló munkavégzés,
  • Elkötelezettség, megbízhatóság.

Előnyök:

  • Villamosmérnöki végzettség (világítástechnikai szakirány),
  • Világítástechnikai területen szerzett tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér,
  • Kiemelten magas Cafeteria,
  • Negyedéves jutalom lehetőség,
  • Éves bónusz (13. havi fizetés),
  • A versenyképes bérezésen felül szakmai képzési lehetőség,
  • Stabil, hosszútávú, bejelentett munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem magyar nyelvű önéletrajzával pályázza meg a pozíciót.

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Beszerzés
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök

Pozíciószint:

  • Beosztott