Állásajánlat: MŰSZERES HELYSZÍNI MÉRŐ MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MSTMERES-0219

Partnerünk számára munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

MŰSZERES HELYSZÍNI MÉRŐ MUNKATÁRS

Érdekli a (gyengeáramú) villamossági terület és rendelkezik középfokú végzettséggel?

Van már releváns tapasztalata is a területen?

Jól tud alkalmazkodni és szívesen dolgozna egy 3-5 fős csapatban?

Rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal?

Hajlandó utazni, és a többhetes távollét sem okoz problémát?

Ha IGEN, akkor jelentkezzen!

Milyen feladatok várják?

  • Gyengeáramú katódvédelmi méréseken a rábízott műszer önálló kezelése

  • Mérési adatok minimális előkészítése és továbbítása

Mire számíthat a munkavégzés során?

  • Magyarországi helyszínek: országszerte terepi munka a földalatti csővezetékek nyomvonalán vidéken, és/vagy olaj- és gázipari létesítmények területén

  • Külföldi helyszínek: EU-ban, a belföldi helyszínekhez hasonló létesítményekben

  • Magyarországi munkák rendje: H-P, nyolc órás munkanap

  • Külföldi munkák rendje: H-Szo, nyolc órás munkanap, szállás, utazás biztosítva, étkezés önellátó, a kiküldetésekre napidíj jár

  • Az egyes helyszíneken történő egyszeri kinn tartózkodás nem haladja meg a hat hetet, két munka között pihenőidő biztosított

Előnyt jelent a pozíció betöltéséhez:

  • Villamossági ismeretek (erős- vagy gyengeáramú)

  • Angol nyelv alapszintű ismerete

  • Műszeres mérésekben szerzett tapasztalat

  • Külföldi munkák során szerzett tapasztalat

  • Energetikai szektorban szerzett tapasztalatok

Mit ajánl a cég?

  • Alkalmazotti jogviszony

  • Tapasztalatnak megfelelő bérezés + napidíj

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül önéletrajzával!