Állásajánlat: VÁMÜGYINTÉZŐ

Hivatkozási szám: MSTOLZHT-0219

Megbízónk

VÁMÜGYINTÉZŐ
pozícióba keres munkatársat.

Feladatok:
  • Kapcsolattartás a vámhivatallal
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és társosztályokkal
  • A vámügyintézéssel járó adminisztráció ellátása
  • Dokumentumok archiválása
  • Vámdokumentáció ellenőrzése, vámokmányok kezelése és nyilvántartása
  • Részvétel a vámcsoport napi tevékenységében, az ügyek szakszerű és pontos megoldásában

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Vámügyintéző végzettés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel)
  • Precizitás, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség

Előny:
  • Angol nyelvtudás

Amit a cég kínál:
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatosan fejlődő multinacionális üzleti környezet, stabil háttér
  • Sokrétű, szakmai kihívásokkal teli pozíció

Munkavégzés helye:
  • Vecsés, Airport City Business Park

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, küldje el  magyar és angol nyelvű pályázati anyagát!