Állásajánlat: SENIOR RENDEZVÉNYSZERVEZŐ

Hivatkozási szám: RENDEZVE-0215

Ki a Megbízó, aki hirdet ?

Ügyfelünk komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám- , PR- és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk 3-5 éves szakmai tapasztalattal rendelkező új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére :

SENIOR RENDEZVÉNYSZERVEZŐ

Szerveztél már rendezvényeket, konferenciákat, csapatépítőket?
Tudod a projektjeidet önállóan menedzselni?
Imádod a pörgést és a pezsgést?

Amennyiben IGEN, jelentkezz mert ez a lehetőség NEKED SZÓL!

Milyen követelményeknek kell megfelelned?
  • Rendezvényszervezői szakképesítés
  • Minimum 3-5 éves rendezvényszervezői tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló precíz munkavégzés
  • Rendezvénytechnikai ismeretek

Milyen feladataid lesznek?

  • Rendezvények, konferenciák, csapatépítők kreatív, precíz kidolgozása, szervezése, lebonyolítása
  • Ajánlatok készítése
  • Projektek teljeskörű lemenedzselése

Mit nyújt a Cég munkád megbecsüléseként?

  •  100%- ban bejelentett munkaviszonyt
  •   Kiemelkedő , versenyképes bérezést
  •   BKV bérlettámogatást
  •   13. havi bérjuttatást
  •   Sportpass hozzájárulást
  •   Laptopot és mobiltelefont saját használatra is
  •   Egy nagyon jó hangulatú csapatot
  •   Szakmai fórumokon való aktív részvételt
  •   Továbbképzési lehetőségeket, amelyeket a cég finanszíroz

Munkavégzés helye:

  • Budapest, II. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed magyar nyelvű szakmai önéletrajzoddal jelentkezz a rendszerünkön keresztül!