Állásajánlat: MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (Nagy értékű ipari berendezések)

Hivatkozási szám: MSTOERTE-0214

Partnerünk a magyar dízelmotoros áramfejlesztők piacának vezető cége. Évente több mint 100 db új áramfejlesztőt szállítanak, telepítenek és helyeznek üzembe Magyarországon. Országszerte közel 500 áramfejlesztő karbantartását, javítását látják el főállású szakembereik.  Ügyfeleik köre az egyedi megrendelőktől az országos üzlet- és bankhálózattal rendelkező cégekig terjed. Csapatukba keresünk új munkatársat

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (Nagy értékű ipari berendezések)
pozícióba.

Feladatok:
  • Nagy értékű áramfejlesztő berendezések értékesítése B2B szegmensben
  • Új ügyfelek akvirálása, bejövő megkeresésekre való reagálás
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása
  • Ügyfelek látogatása
  • Árajánlatok, szerződések elkészítése
  • Projektek nyomon követése
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 3 év B2B szegmensben szerzett értékesítési tapasztalat az alábbi területek valamelyikén: ipari áramfejlesztés, villamosipari termékek/gépek/berendezések vagy gépészet
  • Kifejezetten hunter típusú értékesítőt keresünk, aki nem ijed meg attól, hogy új ügyfélkört kell kiépítenie
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
Előnyt jelent:
  • Angol nyelvtudás
  • Közbeszerzési tapasztalat
  • Kereskedelmi végzettség
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezés + bónusz + céges autó (magánhasználatra is)
  • Lendületes, barátságos, családias munkahelyi légkör
  • Céges programok, csapatépítők, szakmai támogatás
Munkavégzés helye:
  • Budaörsi központtal (BITEP ipari park)/Budapest és vonzáskörzete, Nyugat-Magyarország
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!