Állásajánlat: VIZSGÁLÓ TECHNIKUS (HÁZTARTÁSI ESZKÖZÖK ÉS ELEKTROMOS BERENDEZÉSEK) / Budapest

Állásajánlat: VIZSGÁLÓ TECHNIKUS (HÁZTARTÁSI ESZKÖZÖK ÉS ELEKTROMOS BERENDEZÉSEK)
Hivatkozási szám: MSTVIZSG-0214

Partnerünk a világ egyik vezető műszaki szolgáltatásokat nyújtó szervezete. A kölni központú, 1872-ben létrehozott vállalat ma több, mint 69 országban, 500 telephelyen összesen 19.700 munkatársat foglalkoztat. A cég Magyarországon és a közép-kelet európai régióban működő leányvállalata munkatársat keres az alábbi pozícióba:

VIZSGÁLÓ TECHNIKUS

A munkakör célja a műszaki vizsgálati feladatok ellátása az alábbi üzleti területen: HÁZTARTÁSI ESZKÖZÖK ÉS ELEKTROMOS BERENDEZÉSEK, melyet az új munkatárs hazánk egyik legjobban felszerelt laborjában végez!

Feladatok:

  • Háztartási eszközök, elektromos berendezések szabványossági és szakértői vizsgálatainak előkészítése, végrehajtása,
  • Vizsgálati/mérési összeállítások előkészítése, dokumentálása, vizsgálati jelentések készítése, mérőlapok kitöltése,
  • Szabványos érintésvédelmi mérések elvégzése és dokumentálása,
  • Laborok akkreditálásához szükséges villamos mérések elvégzése és jegyzőkönyvezése,
  • Laborok villamos berendezéseinek folyamatos üzemének biztosítása,
  • Hálózati kapcsolások végrehajtása, tervezett munkák és üzemzavarok esetén.

Elvárások:

  • Villamos szakirányú középfokú végzettség,
  • Legalább 2-3 éves szerelési tapasztalat az alábbi területeken: háztartási eszközök és/vagy elektromos berendezések,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • Dinamikus, precíz munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt,
  • Új ismeretek iránti fogékonyság,
  • Rugalmas, lojális személyiség.

Előnyök:

  • Alapfokú angol és/vagy német nyelvismeret,
  • 5 évnél több szakmai tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Biztos, nemzetközi háttér,
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Egyéb juttatások.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, úgy várjuk jelentkezését magyar nyelvű önéletrajzzal.

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Felsőfokú tanfolyam

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Technikus
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Tesztelő/Tesztmérnök