Állásajánlat: RAKTÁRI CSOPORTVEZETŐ

Hivatkozási szám: MSTORAKT-0212

Megbízónk ipari klímaberendezések nagykereskedelmével foglalkozó vállalat, aki a hazai  klímapiac meghatározó szereplője. Kiváló kiszolgálás, legjobb termékek, hatalmas raktárkészlet, gyors kiszállítás, és elsőrangú műszaki támogatás jellemzi őket.
Bővítés céljából keresünk számukra
RAKTÁRI CSOPORTVEZETŐ
kollégát.

Feladatok:
  • Raktáros kollégák irányítása, koordinálása (4-6 fő)
  • Áruátvétel / raktározás / árukiadás/ termékek mozgatásának irányítása, ellenőrzése
  • Vásárolt, sérült csomagolású és visszáru termékek dokumentálásának biztosítása
  • A raktári adminisztrációs feladatok felügyelete
  • Leltárak megszervezése, leltári tevékenységben való aktív részvétel
  • Raktári rend folyamatos fenntartása
  • Optimális raktári folyamatok kialakítása
  • A munkafolyamatokban fellépő hibák kiküszöbölése
  • Az érvényes munka- és tűzvédelmi előírások betartatása
  • Jelentések, elemzések készítése a vezetőség számára
  • Szoros együttműködés adminisztrációval, üzletkötőkkel, külsős partnerekkel
  • Szállítások szervezése, felügyelete, kapcsolattartás futár és szállítmányozó cégekkel
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat raktári csoportvezetőként
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek, kiemelten Excel
  • Valamilyen készletnyilvántartó, egyéb raktár-irányítási program ismerete
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önállóság, strukturált, stratégiai gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Határozott, lendületes személyiség
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete
Amit kínálnak:
  • Barátságos, vidám és profi csapat
  • Stabil vállalati háttér
  • Alapbérezés mellett, teljesítmény orientált bónusz lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budaörs
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissített önéletrajzzal pályázza azt meg!