Állásajánlat: SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK - BEÁGYAZOTT RENDSZEREKHEZ (VILLAMOSMÉRNÖK) / Budapest

Állásajánlat: SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK - BEÁGYAZOTT RENDSZEREKHEZ (VILLAMOSMÉRNÖK)
Hivatkozási szám: SZOFTFEV-0211

Partnerünk műszaki területen működő nagyvállalat, robottechnológiával, illetve prototípus tervezéssel és gyártással foglalkozó fejlesztési részlege számára keresünk budapesti munkavégzéssel, az alábbi pozícióba munkatársat:

Szoftverfejlesztő Mérnök – beágyazott rendszerekhez (Villamosmérnök)

Feladatok:

  • Áramkörök fejlesztése egyedi automatizált célgépekhez
  • Beágyazott vezérlők programozása C nyelven
  • Prototípus berendezések gyártása, beüzemelése, tesztelése
  • Gépész-, villamos- és mechatronikai mérnökökkel való együttműködés

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • 3-5 év fejlesztői tapasztalat
  • Beágyazott környezetben szerzett fejlesztési tapasztalat (ARM, GCC)
  • Nyomtatott áramkör tervező rendszerek ismerete, Altium Designer
  • Beágyazott rendszerek programozási ismerete C nyelven
  • Kiváló probléma-megoldási készség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés és gondolkodás

Előnyök:

  • Mechatronikai és automatizálási ismeretek
  • Verziókövető rendszer ismerete
  • Elektronikai gyártástechnológiai ismeretek
  • Angol nyelvismeret

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes – piaci átlagnál magasabb – jövedelem
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezet
  • Több évtizedes múltra visszatekintő stabil vállalati háttér
  • Egy műszakos munkarend, szabad hétvégével

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a hirdetés felkeltett érdeklődését, kérjük jelentkezzen rá magyar nyelvű szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök

Pozíciószint:

  • Beosztott