Állásajánlat: LOGISZTIKAI ÜGYFÉL-KOORDINÁTOR

Hivatkozási szám: MSTONTVR-0207

Megbízónk egy nemzetközi háttérrel rendelkező fuvarszervezéssel foglalkozó cég, bővülés miatt keresünk fiatalos csapatukba új munkatársat:

LOGISZTIKAI ÜGYFÉL-KOORDINÁTOR
munkakörbe.

Téged keresünk, ha jól éreznéd magad egy nagy forgalmú, de viszonylag kis létszámmal működő családias hangulatú cégnél!

MILYEN IZGALMAS FELADATOK VÁRNAK RÁD?
  • Meglévő ügyfelekkel és partnerekkel aktív kommunikáció
  • Tárgyalások menedzsmentje és szerződéskötés ügyintézése
  • Különleges igények átbeszélése
  • Éves tenderek teljeskörű lebonyolítása
  • Üzletfejlesztés

RÁD VAN SZÜKSÉGÜNK, HA:
  • Főiskolai végzettséggel rendelkezel (kereskedelem vagy logisztika területén preferáltan)
  • Gyakorlati tapasztalatod van ügyfelekkel történő kommunikációs munkakörben
  • Ismered a fuvarszervezés alapjait (fuvareszközök ismerete)
  • Rendelkezel kommunikációképes angol nyelvtudással (szóban és írásban)
  • Felhasználói szintű informatikai ismereteid vannak
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő, szervező készséggel bírsz

ÖRÜLÜNK, HA RENDELKEZEL A FENTIEKEN KÍVÜL MÉG:
  • Logisztikus, fuvarszervező végzettségel
  • Jártas vagy tárgyalások levezetésében

MIÉRT JÓ DÖNTÉS EZ SZÁMODRA?
  • Stabil munkalehetőség
  • Szakmai kihívások
  • Céges mobiltelefon (magánhasználatra is), laptop
  • Jó társaság

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest, XI. kerület

Ha érdekel a lehetőség küldd el magyar nyelvű önéletrajzod!