Állásajánlat: JUNIOR BELFÖLDI FUVARSZERVEZŐ

Hivatkozási szám: JUNIORFU-0207

Szeretnél egy Európa szinten piacvezető multinacionális cég munkavállalója lenni?

Rendelkezel 1-2 éves, fuvarszervezői munkakörben szerzett tapasztalattal?

Szeretnél még ezen a területen fejlődni és senior szakemberektől elsajátítani a szakma rejtelmeit?

Meglehetősen határozott, magabiztos és jó szervező készséggel megáldott személy vagy?

Ha a fentiek alapján magadra ismertél, JELENTKEZZ a pozícióra, hiszen pont téged keresünk Megbízónk számára! :)

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Ügyfelünk Európában piacvezető pozícióval büszkélkedő cégcsoport gyártó egysége, Pest megyében. Bővülő csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

JUNIOR BELFÖLDI FUVARSZERVEZŐ

Milyen feladatok várnak Rád?
  • Belföldi fuvarok tervezése, szervezése, lebonyolítása
  • Ügyfelekkel és partnerekkel történő aktív kommunikáció - szóban és írásban egyaránt
  • Adminisztráció
Abban az esetben Te vagy a tökéletes jelölt, amennyiben...
  • Rendelkezel 1-2 éves, fuvarszervezői tapasztalattal
  • Alapfokú angol vagy német nyelvtudásod van
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal (a cég egy ipari telepen található meg, a bejárás csak autóval megoldható)
  • Kiváló elemző, szervező és kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Emellett pedig határozott, magabiztos, tanulni vágyó személyiség vagy
Előnyt jelent...
  • Ha középfokon kommunikálsz angolul vagy németül
Juttatási csomag:
  • Kiemelkedő alapbér
  • Cafeteria
  • Tanulási és fejlődési lehetőség

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, kérlek, szakmai önéletrajzoddal jelentkezz rá rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Munkaidő: napi 8 óra