Állásajánlat: KERESKEDELMI VEZETŐ/ ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ (VESZPRÉM) / Veszprém megye

Állásajánlat: KERESKEDELMI VEZETŐ/ ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ (VESZPRÉM)
Hivatkozási szám: KERERVEZ-0207

Partnerünk, nagykereskedelmi területen működő, magyarországi nagyvállalat az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

KERESKEDELMI VEZETŐ / ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

Feladatok:

  • A kereskedelmi egység értékesítési és logisztikai folyamatainak irányítása
  • A toborzás-kiválasztási folyamat proaktív vezetése
  • 20-25 fős csapat irányítása, fejlesztése és motiválása
  • Új vállalati partnerek felkutatása, ügyfélkör bővítése
  • Partnerekkel fennálló kapcsolatok ápolása
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése, riportok készítése
  • Értékesítési tervek megvalósítása csapatmunkában

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 3-5 éves – kereskedelmi területen szerzett - vezetői gyakorlat
  • Kimagasló problémamegoldó és szervező képesség
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalási készség, önálló munkavégzés
  • Eredményorientált gondolkodásmód
  • Energikus, pozitív, proaktív szemlélet
  • Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség előny

Juttatások, ajánlat:

  • Elérhető havi jövedelem bruttó 570.000Ft
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezet
  • Több évtizedes múltra visszatekintő stabil vállalati háttér
  • Családbarát munkaidő, szabad hétvégével

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, jelentkezzen rá magyar nyelvű szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Vezetői pozíciók
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Egyéb vezetői pozíciók

Pozíciószint:

  • Középvezető / Menedzser