Állásajánlat: MOLNÁR/SZITAŐR

Hivatkozási szám: MSTOMOLN-0207

Ügyfelünk 1996-ban alapított magyar tulajdonú vállalkozás. Fő tevékenysége mezőgazdasági termékek (jellemzően gabona- és olajos növények) nagykereskedelme.
DUNAFÖLDVÁRI MALOMÜZEMÉBE

MOLNÁR/SZITAŐR

munkatársakat keres.

Feladatok:
  • Gyártás felügyelete, gépek kezelése 3 műszakos munkarendben
  • A munkaterületén lévő gépek, berendezések műszaki ellenőrzése
  • Együttműködés a többi részleggel
  • Adminisztratív feladatok ellátása (műszaknapló, egyéb dokumentumok vezetése)

Elvárások:
  • Technológiai gépek ismerete
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzési képesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Minimum középfokú végzettség

Előny:
  • Malomipari vagy élelmiszeripari végzettség
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:
  • Stabil, biztos cégháttér
  • Hosszú távú együttműködés
  • Munkaruha juttatás
  • Munkába járási támogatás

Munkavégzés helye:
  • Dunaföldvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, Kérjük regisztrálva után csatolja önéletrajzát.

Hasonló pozícióink

ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓ HELYETTES