Állásajánlat: LOGISZTIKAI SPECIALISTA

Hivatkozási szám: LOGSPECI-0207

Kisujjadban van a logisztika? Szakirányú végzettséggel is rendelkezel? Műszaki témákban is otthon vagy?
RÁD VAN SZÜKSÉGÜNK!

Persze csak ha szeretnél egy motivált, fiatalos, családias hangulatú csapat tagja lenni és csapatépítőkre, valamint izgalmas szakmai képzésekre járni.

Ki a megbízónk?

Partnerünk Európa egyik vezető járműipari alkatrészeket gyártó és kereskedő cége, mely az elmúlt években folyamatosan növelte magyarországi értékesítéseit. Magyarországi telephelyük Európa egyik legnagyobb értékesítési pontja. Bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

LOGISZTIKAI SPECIALISTA

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A regionális alkatrész raktár teljes körű szakmai koordinációja, felügyelete
  • Magas szintű kapcsolatápolás a partnerekkel
  • Közreműködés az SAP rendszer raktári bevezetésében
  • IT oldali support, segítségnyújtás a magyar kollégáknak
  • Leányvállalatok alkatrész kiszolgálásának szakmai felügyelete
  • Felmerülő problémák, reklamációk továbbítása, megoldása
  • A munkakörrel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Mit ajánlunk Neked?

  • Kiemelkedő bérezést
  • Céges autót magán használatra
  • Rendszeres csapatépítőket
  • Szakmai képzéseket (külföldön is)
  • Előrelépési lehetőséget

Cserébe mit kérünk Tőled?

  • Rendelkezz szakirányú, legalább középfokú végzettséggel (befejezett felsőfokú tanulmány előny)
  • 4-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat legyen mögötted (alkatrész értékesítés előny)
  • Ismerd az SAP raktározási modulját
  • Legyen műszaki affinitásod, valamint jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készséged
  • Tudd használni az angol nyelvet legalább erős középfokon (német nyelv előny)

Munkavégzés helye: Fejér megye északi része, M1 autópálya vonalán

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz magyar nyelvű szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!