Állásajánlat: PÉNZÜGYI MUNKATÁRS (KÖZÉPFOKÚ ANGOL NYELVTUDÁSSAL)

Hivatkozási szám: MSTOPENZ-0206

Megbízónk egy német tulajdonú multinacionális vállalat, akik nem csupán Németország legnagyobb vállalatfüggetlen IT kereskedelmi cége, de a jövő IT-architektúráinak stabil partnere, valamint Európa-szerte vezető IT-E-Commerce szolgáltatója. Ügyfeleik részére IT-termékek széles portfólióját, teljes körű márkafüggetlen szolgáltatását nyújtják.

A magyar leányvállalat számára keresünk
PÉNZÜGYI MUNKATÁRS
kollégát.

Feladatok amikben számít rád a cég:
  • Számlázás, számlák rögzítése, könyvelése SAP/ Navision vállalatirányítási rendszerben
  • Kintlévőség kezelés, fizetési felszólítások kiküldése
  • Banki utalások
  • Adatszolgáltatás a külsős könyvelők felé pl.: ÁFA bevalláshoz stb.
  • Külső könyvelő irodával és könyvvizsgálóval kapcsolattartás
  • Német pénzügyi csapattal kapcsolattartás- napi szinten írásban és szóban is előfordulhat, ezért szükséges az angol nyelvtudás
  • Beérkező posta bontása, iktatása
  • Riportok, kimutatások készítése
  • Havi zárások támogatása, majd elkészítése
  • Iroda működésének támogatása
Téged keresnek, ha...
  • Rendelkezel legalább középfokú közgazdász/ pénzügyi végzettséggel
  • Van már legalább 1-2 éves tapasztalatod hasonló pozícióban, olyan feladatok ellátásban, mint pl.:számlázás, számlák könyvelése, banki utalások készítése
  • Középfokú angol nyelvtudással rendelkezel, hiszen akár napi szinten egyeztetned kell a német pénzügyi csapattal szóban és írásban egyaránt
  • Szeretnél egy jó hangulatú csapat tagja lenni
  • Precíz és igényes vagy a munkádra
Előnyök:
  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Felsőfokú közgazdász/ pénzügyi végzettség
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismeret
Amit a cég kínál:
  • A kiemelkedő alapbér mellett éves bónusz jár a teljesítményedért
  • Megtérítik a BKV bérleted költségeit- ha messzebbről jársz, akkor a kiegészítő bérlet költségeit is
  • Biztosítják számodra a szakmai képzéseket, tréningeket, pl.: mérlegképes könyvelő  képzés támogatása
  • Szakmai fejlődés lehetősége- későbbiekben akár teljes körű könyvelőként is dolgozhatsz
  • Fiatalos, családias környezetben végezheted a munkát, ahol garantáltan jól telik a munkaidő
Munkaidő, amiben van rugalmasság:
  • H-Cs 8:30-17:30
  • P 8:30-15:30
Munkavégzés helye:
  • Budapest 12. kerület- Széll Kálmán tértől 6 perc sétára találhatóak
  • Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a pozíció, jelentkezz frissített magyar nyelvű önéletrajzoddal honlapunkon keresztül!

Hasonló pozícióink

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS