Állásajánlat: HOSTESS / ÉRTÉKESÍTŐ - KOZMETIKAI IPAR

Hivatkozási szám: MSTHOSTE-0205

Érdeklődsz a szépségápolás iránt?

Szívesen segítenél és adnál tanácsot ebben másoknak is?

És mindeközben szeretnél átlagon felüli bért kapni?

Akkor ez a pozíció Neked szól!

Ügyfelünk által gyártott prémium natúr kozmetikumok 1996 óta ismertek a vásárló közönség számára. A termékek minőségi színvonalával mára méltán kivívták a márka világszintű elismertségét. A magyarországi leányvállalatot 2009 - ben alapították.

A cég alapítása óta folyamatosan növekszik, ezért keresünk számukra HOSTESS / ÉRTÉKESÍTŐ kollégákat budapesti márkaüzleteikbe.

Az új kolléga feladatai:

- Fogadja a vevőket, tanácsokkal látja el őket, elősegíti a vevők hűségét a felső kategóriás termékek iránt,

- Fogadja az üzlet vevőit, a sztenderdek szerint köszönti őket,

- Felismeri a vevők szükségleteit,

- A cég termékeit és szolgáltatásait ajánlja,

- Pro-aktív viselkedést tanúsít a vevőkkel,

- Elvégzi az üzletben megtalálható termékek értékesítését,

- Kezeli a kasszát és a készletet.

Elvárások:

- Kozmetikumok iránti érdeklődés,

- Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.

Előny:

- Pénztárgép kezelési ismeretek,

- Angol vagy más idegen nyelv ismerete.

Juttatások, ajánlat:

- Tréningek, oktatás – mert szeretnénk, hogy professzionális szinten képviseld a céget,

- Versenyképes fizetési lehetőség,

- Fiatalos, vidám környezet várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb információk:

- A pozíció teljes munkaidős, de részmunkaidő is megoldható heti 3-4 munkanap vállalásával,

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat!