Állásajánlat: BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ

Hivatkozási szám: MSTBELSO-0204

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 80 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 650 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

1991 óta működik Magyarországon. A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. Értékesítési üzletága új munkatársat keres a következő munkakörbe:

Belső értékesítő

Feladatok:

  • A szolgáltatás teljes portfóliójában, ügyfelekkel kapcsolatos irodai, értékesítési feladatok ellátása (inside sales)

  • Ügyfelek magas színvonalú, segítőkész, udvarias kiszolgálása, tájékoztatása

  • Szakmai egyeztetés üzletágakkal

Szakmai elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség

  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves munkatapasztalat

  • Angol nyelvtudás szóban és írásban

  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Személyiségbeli elvárásaink:

  • Vevőközpontú szemlélet

  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelő készség

  • Jó megfigyelő, elemző és problémamegoldó képesség

  • Pozitív gondolkodásmód, feladat iránti elkötelezettség

  • Rugalmas és terhelhető személyiség

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!