Állásajánlat: ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ EGER / Heves megye

Állásajánlat: ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ EGER
Hivatkozási szám: ERTEKVEZ-0201

Partnerünk, a műszaki területen működő kereskedelmi cég új munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

Feladatok:

  • Az üzlet működésének operatív irányítása
  • Értékesítési célok megvalósítása
  • 18-20 fős értékesítési csapat vezetése, motiválása
  • Magas színvonalú ügyfélkiszolgálás biztosítása
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • 3-5 éves vezetői gyakorlat értékesítés / kereskedelmi területen
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Kimagasló problémamegoldó és szervező képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség előny

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes, bejelentett stabil jövedelem
  • Céges mobiltelefon magáncélra is
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Dinamikusan fejlődő vállalati környezet
  • Kiszámítható és tervezhető munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Heves megye

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Eger
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Vezetői pozíciók
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Egyéb vezetői pozíciók

Pozíciószint:

  • Középvezető / Menedzser